KURUMSAL
» Hakkımızda
eFe ELEKTRİK MUSTAFA TAVUKÇU TARAFINDAN 2007 YILINDA İŞ HAYATINA UZUNKALDIRIM CADDESİ NO:67 ADRESİNDE BAŞLAMIŞTIR. 6 YILLIK BİR SÜRENİN ARDINDAN ŞUANKİ ADRESİ OLAN KADIBEDRETTİN CAMİ SOKAK NO:5 AYŞEKADIN MEYVE HEYKELİ YANINDA HİZMETE 2013 TARİHİNDE GEÇMİŞTİR.
       
      ANA FAALİYET KONUSU ELEKTRİK TESİSATÇILIĞI OLAN FİRMAMIZ AYRICA ALARM KAMERA SİSTEMLERİNDEDE KENDİNİ GELİŞTİRMİŞ 2004 YILINDA KATILDIĞI BİRÇOK KURS VE EĞİTİMİ BAŞARIYLA TAMAMLAMIŞTIR. YENİLİKÇİ  ANLAYIŞI  VE İŞ GELİŞTİRME AMACIYLA BİRÇOK İSTANBUL FİRMASININ EDİRNE TEMSİLCİSİ VE ÇÖZÜM ORTAĞI OLARAK 2004 YILINDAN İTİBAREN EDİRNE ,TEKİRDAĞ VE KIRKLARELİNDE BİRÇOK ORTAK PROJENİN İÇERİSİNDE YERALMIŞTIR.

     ANALOG ÇANAK ANTENDEN DİGİTAL ÇANAK ANTEN SİSTEMLERİNE GEÇİŞTE  VE MULTİFEED (TEK ÇANAKTAN 3 UYDUYU SEYRETME) SİSTEMLERİNİ EDİRNEDE BAŞARI İLE UYGULAYAN İLK FİRMALARDANDIR. ELEKTRİK TESİSATÇILIĞINDAKİ TECRÜBESİNİ SANTRAL KURUMU VE  DEVREYE ALMALARLA BİRLEŞTİREN  ÖNCÜ FİRMALARDANDIR.


    2008 YILINDAN İTİBAREN ANKASTRE ÜRÜNLER EĞİTİMLERİNE KATILAN FİRMAMIZ ICF ANKASTE , WİLSON ANKASTRE MARKANIN EDİRNEDEKİ YETKİLİ TEKNİS SERVİSİ OLMUŞTUR.

    2010 YILINDA ALTİS VE ACTİVA FİRMALARININ SPOR ALETLERİ İLE HİZMET ALANINI GELİŞTİREN FİRMAMIZ KOŞUBANDI,AĞIRLIK MERKEZİ,ELİPTİK BİSİKLET .VB DALLARDA HİZMET VERMEKTEDİR. 

    HALEN İSTANBUL , İZMİR , ANKARA , SİVAS , BURSA İLLERİNDEKİ BİRÇOK FİRMANIN EDİRNE YETKİLİ TEKNİK SERVİSİ VE ÇÖZÜM ORTAĞI OLMAKTAN GURUR DUYUYORUZ.

               MUSTAFA TAVUKÇU
                  Elektrik  TEKNİKERİ